nieko prieš, jei saikingai, visiškai pakeisti įprastą meniu sojos pakaitalais nenorėčiau
neskanus ir mes jos nevalgome
Tai yra labai blogai. Sojose gausu Omega 6 riebalų rūgščių ir labai mažai Omega 3. Toks riebiųjų rūgščių disbalansas kelia uždegimines reakcijas organizme, siaurina kvėpavimo takus, didina kraujo krešumą, yra siejamas su padidėjusia širdies ligų rizika, diabetu, artritu, nutukimu, astma, įvairiomis alergijomis ir t. t.
Nieko pries
Esu prieš. Suaugę gali valgyti, bet tik ne vaikams.