Vaikų maitinimas darželiuose

10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?

  1. Manau tokiu patiekalu kuo mažiau, reikia sveiko natūralaus maisto o ne pakaitalų iš sojų.
  2. Nepritariu
  3. Galima pabandyti
  4. Esu prieš sojos patiekalus vaikams darželyje.
  5. Prieš. Tai yra ypač nesveiki produktai
  6. Dar nesame ragavę bet nesu prieš juos nusiteikus
  7. Berniukams nerekomenduojama sojų patiekalai. Be to, nemanau kad jie reikalingi darželyje. Norintys gali ragauti namuose.
  8. Nepritariu
  9. Nzn ar vaikas valgys soja specifinio skonio ir ji nenaturali, nera Lietuvoje tokios, taip kad nenaudinga visiskai. As prieš!
  10. Namuose jų nevalgome