nelabai
Vaikams nepriimtinas skonis. Daugelis dietologų rekomenduoja nepiktnaudžiauti šiuo pakaitalu.tai mano nuomonė taip pat neigiama.
Esame prieš.
Mes šeimojenjų nevalgome, tad neturiu nuomonės
Nepatinka.pati nesirenku ir negaminu.
Nevalgom tokių,tai neturiu nuomonės.
Puiku
Nenaudojam ir nereikia
Nevartojam, todėl pakomentuoti negaliu.
Nežinau, sojos patiekalų nevalgom.