Vaikų maitinimas darželiuose

9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?

  1. Kiekvieno vaiko mityba yra individuali.
  2. Manau, kad tai puikus meniu paįvairinimas
  3. vaikas jų nevalgytų
  4. Nieko prieš neesu.
  5. Pritariu, bet gali mano vaikas nevalgyti.
  6. nuomone teigiama
  7. Vertinu tiesiog nuostabiai ir manau jie turėtų būti įtraukti kuo dažniau į vaikų racioną.
  8. Kartais galima, bet ne visą laiką
  9. Nieko prieš
  10. Netiriu nuomones