Vaikų maitinimas darželiuose

9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?

  1. Jei tai paįvairintų meniu tai kodėl gi ne, bet keisti mėsis patiekalus vegetariškais griežtai nesutiktume
  2. Gerai, tik vaikai mazai valgo sumaisytus patiekalus. Geriau daugiau darzoviu, bet atskirai. Taip vaikas gali pasirinkti ka valgyti ir ko ne.
  3. Gerai, manau tiktų paįvairinti racioną, jei tas maistas "neskęsta" riebaluose ir yra sveikai paruoštas
  4. Super! Mūsų meniu namuose daugiausia sudaro vegetariški/veganiški patiekalai. Bet turiu pabrėžti, kad valgome ir mėsą.
  5. Labai gerai, tik turi būti naudojama druska, cukrus ir prieskoniai
  6. Negaminu namuose tokiu patiekalų
  7. Jeigu skanūs, kodėl gi ne
  8. Puiku! Tik daug kas priklauso nuo pateikimo, kad vaikas neliktų be pietų.
  9. Labai gerai, kad retsykiais padaroma pertrauka nuo mėsos patiekalų.
  10. Mes tėveliai už,bet vaikams -nepatinka.