9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?
- Reikalingas balansas, tad jie taip pat reikalingi.
- Jų tikrai reikia ir jų turėtų būt daugiau darželių valgiaraščiuose
- Esu uz.yra ir sveiku ir skaniu vegetarisku patiekalu.
- Manau, tai skanu. Žiūrint kas paruošta.
- Puiku
- Paivairinimui kartais gerai
- Vidutiniškai.
- Sveikas ir skanus maistas
- Super
- Nieko blogo