Vaikų maitinimas darželiuose

9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?

  1. Esame labiau uz pilnaverte mityba!!
  2. manau teigiamai
  3. Jeigu tai ne visos savaitės meniu, manau labai gerai ir naudinga paivairinimui
  4. Manau, kad pora dienų į savaite galima valgyti vegetariškus patiekalus
  5. Manau kad reikalinga, bet svarbu maisto įvairovė, todėl reikia valgyti ir mėsytę
  6. Jei tai daržovių troškiniai, neprieštarauju
  7. Tinka bet labai megsta mesa
  8. Gerai, jei užtikrins vaikams reikalingą kolorijų kiekį, suteiks sotumo ir energijos