Vaikų maitinimas darželiuose

9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?

  1. 👍🏽
  2. Neigiama nuomonė, vegetariškas maistas turi būti savarankiškas pasirinkimas, o ne norma
  3. Nemanau kad reikia nuo darželio tai įvesti, tie vaikai kurie mėsos gaminio nevalgo juk yra ką valgyti, lieka daržovės bulvių košė lėkštėje.
  4. Šaunu jei tokių yra, nevisada būtina valgyti mėsą
  5. Nieko prieš
  6. Retkarčiais, dėl paivairinimo
  7. Pritarčiau vegetariškiems patiekalams ir būčiau už
  8. Džiaugiamės, kad vaikų racione.
  9. Esu uz vegetariskis troskinius, ivairesni garnyra is darzoviu kepinius is darzoviu
  10. Tokių patiekalų kartais pagaminu ir namie. Tad, nieko prieš jei ir darželyje bus