Vaikų maitinimas darželiuose

9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?

  1. Kartais reikia ir tokiu
  2. Teigiamai, mesos reikia bet ne perdaug
  3. Pritariu jiems. Nebūtinai kiekvienas patiekalas turi būti su mėsa.
  4. Pritariu jei atsirastų ir vegetariškų patiekalų, taip paįvairintų vaiko maisto racioną.
  5. kuo įvairiau - tuo geriau
  6. Mes tokių patiekalų nevalgome savo šeimoje, nenorėčiau, kad jų atsirastų darželyje. Vaikas turi būti pavalgęs. Kas iš tų vegetariškų patiekalų, jei vaikas jų nevalgo ir lieka alkanas.
  7. Nežinau. Mes neesame vegetarai
  8. Nesu pries. Namuose daznai gaminam kazka be mesos.
  9. Tikrai už. Namuose 1-2 kartus per savaitę ne vartojame mėsos.
  10. Viskas kas saikinga gerai