Vaikų maitinimas darželiuose

7. Kokių patiekalų jūsų nuomone trūksta?

  1. Daugiau patiekalu is darzoviu.
  2. Darželyje viskas gerai, nes išsirenka tik tą, ką valgo
  3. Esu viskuo patenkinta. Namie kartsis gal kažko nevalgo, ar nelabai megsta, bet daržely valgo viską. Norečiau, kad kuo daugiau būtų patiekslų iš daržovių ( virtos, troškintos, šviežios), kad ne tik namie skatinčiau didesnį jų vartojimą, o ir darželyje.
  4. Jokių, meniu įvairus ir mus tenkina
  5. Netruksta nieko, tik galetu buti nesumaisytu patiekalu, maziau padazu, daugiau atskiru grynu produktu.
  6. Didesnės įvairovė, daržovių įvairovės
  7. Mano akimis meniu labai geras. Man nelabai patinka pieno perteklius. Bet vien todėl, kad mano vaikas jo negeria :D
  8. Labiau pritaikytų vaikams
  9. Sveikuoliškų blynų, nes šis patiekalas -didžiausias vaikų džiaugsmas.
  10. Manau, kad patiekalų pakanka, norėčiau, kad vaikas darželį gautų daugiau gerti.