Darželyje viskas gerai, nes išsirenka tik tą, ką valgo
Esu viskuo patenkinta. Namie kartsis gal kažko nevalgo, ar nelabai megsta, bet daržely valgo viską. Norečiau, kad kuo daugiau būtų patiekslų iš daržovių ( virtos, troškintos, šviežios), kad ne tik namie skatinčiau didesnį jų vartojimą, o ir darželyje.
Jokių, meniu įvairus ir mus tenkina
Netruksta nieko, tik galetu buti nesumaisytu patiekalu, maziau padazu, daugiau atskiru grynu produktu.
Didesnės įvairovė, daržovių įvairovės
Mano akimis meniu labai geras. Man nelabai patinka pieno perteklius. Bet vien todėl, kad mano vaikas jo negeria :D
Labiau pritaikytų vaikams
Sveikuoliškų blynų, nes šis patiekalas -didžiausias vaikų džiaugsmas.
Manau, kad patiekalų pakanka, norėčiau, kad vaikas darželį gautų daugiau gerti.