Vaikų maitinimas darželiuose

7. Kokių patiekalų jūsų nuomone trūksta?

  1. Gal daugiau įvairesnių salotų.
  2. 5. Reikia įvairaus maisto, o pačio mėgstamiausio neturi 6. Epizodiškai būna ko nenori, bet nemėgsta turbūt tik avižų košės
  3. Esam labai patenkinti darželyje "Šilelis" esančiu maitinimu. Gal norėtume, kad būtų daugiau vaisių.
  4. Mėsa turėtų būti daugiau gabalinė, o ne malta...
  5. Manau, kad nieko netruksta. Viskas kuo pukiausiai.
  6. Patiekalų iš daržovių tarkim gauna tik morkų blynelius, o yra įvairiausi ir kepiniai ir troškiniai iš daržovių gali būti ir su mėsa ir be jos
  7. Patiekalu netruksta tik ju kaikuriu sudetys keistos kaip pvz sriuba is morku salieru svogunu ir dar kazko vaikas viduriavo po tokios sriubos. Arba ryziu kose su kokoso drozlem dar be drozliu valgo bet jei aukletojos nepapraso kad atskirai duotu vaikai lieka alkani
  8. Mano nuomone,mityba pilnavertė . Nieko netrūksta.
  9. Daugiau šviežių daržovių,vaisių.
  10. Ivairesniu pieno produkti. Kaip rugpienis, graikiskas jogurtas.