VAIKO KASDIENIŲ GYVENIMO ĮGŪDŽIŲ UGDYMAS(-IS) GRUPĖJE

GERB. RESPONDENTE,

Esu Kauno kolegijos Kauno menų ir ugdymo fakulteto Pedagogikos katedros IV kurso studentė Eglė Daunorienė ir šiuo metu rengiu baigiamąjį bakalauro darbą apie 2-3 metų amžiaus vaiko kasdienių gyvenimo įgūdžių ugdymo(-si) grupėje problemas ir jų sprendimo būdus.

Kad darbas tiksliai atskleistų 2-3 metų amžiaus vaiko kasdienių gyvenimo įgūdžių ugdymo(-si) grupėje problemas ir veiksmingiausius jų sprendimo būdus, reikalingas tyrimas. Atsižvelgdama į tokį poreikį, prašau užpildyti anketą.

Pažymiu, kad bus užtikrintas visų tyrimo dalyvių konfidencialumas: anketa anoniminė, neprašoma atskleisti jokių asmeninių duomenų (nei vardo ir pavardės, nei adresų ar kt.), o tik pasidalyti savo patirtimi, pastebėjimais. Anketoje nėra nei teisingų, nei neteisingų atsakymų / pasirinkimo variantų – Jums tereikia įrašyti ar pažymėti tokį atsakymą, kuris tiksliausiai atskleidžia Jūsų pastebėjimą ar nuomonę.

Anketų atsakymai nebus skelbiami viešai, jie bus naudojami tik apibendrintai ir tik moksliniais tikslais.

Iš anksto dėkoju Jums už pagalbą ir skirtą laiką.

Anketa neaktyvi

1. Vaiko raidai turi reikšmės tam tikros auklėjimo, ugdymo nuostatos. Pažymėkite, kurios iš jų, Jūsų manymu, svarbiausios 2-3 metų amžiaus vaikui, o kurios – mažiau svarbios ar nesvarbios.

2. Nurodykite išskirtinių 2-3 metų amžiaus vaikų poreikių svarbą (vaikų atžvilgiu).

3. Socialinė ir emocinė vaiko raida užsiimant įvairiomis veiklomis ugdymo grupėje: stebėdami vaikus įvertinkite pateiktus teiginius.

4. Kognityvinė vaiko raida užsiimant įvairiomis veiklomis ugdymo grupėje: stebėdami vaikus įvertinkite pateiktus teiginius.

5. Fizinė ir motorinė vaiko raida užsiimant įvairiomis veiklomis ugdymo grupėje: stebėdami vaikus įvertinkite pateiktus teiginius.

6. Pažymėkite, kaip dažnai 2-3 metų vaikų ugdymo metu taikote gyvenimo praktikos pratimus.

7. Kaip dažnai gyvenimo praktikos pratimus 2-3 metų amžiaus vaikai pritaiko kasdienybėje? Pažymėkite.

8. Kurios ugdymo(-si) erdvės (priemonės) 2-3 metų amžiaus vaikų grupėje mėgstamos labiausiai? Pažymėkite tinkamus atsakymus.

9. Pažymėkite, kurie ugdymo kriterijai yra efektyvūs ugdant šiuolaikinius 2-3 metų amžiaus vaikus?

10. Ar dažnai kyla problemų ugdant 2-3 metų amžiaus vaiko kasdienius gyvenimo įgūdžius grupėje?

11. Ar ugdymo įstaigoje sudarytos pakankamos sąlygos 2-3 metų amžiaus vaiko įgūdžių formavimui?

12. Ar ugdymo įstaigoje organizuojama ugdymo veikla pakankamai ugdo vaikų įgūdžius?

13. Nurodykite savo lytį.

14. Nurodykite savo darbo stažą vaikų ugdymo įstaigoje.

15. Jūsų išsilavinimas:

Susikurti savo anketą