Ar kalbatės su savo vaiko mokytoja apie knygų skaitymą su vaikais? Ar gaunate patarimų, rekomendacijų?
Patarimų negaunų,bet apie knygas kalbamės. Esame gavę daug užduočių,kai reikėjo tėvams ir vaikui sukurti pasaką,knygelę eilėraštį ir t.t. Kadangi penkiametis to vienas negeba, turim į procesą įsitraukti visi.
Taip, mokytoja pasako kokios knygos domina jo bendraamžius.
Ne
Bendraujame ir gauname atgalinį ryšį.
Taip
Nekalbu
mano vaikas darželinokas
Darželinukas vis dar. Apie knygas negaunu jokių komentarų.