Tėvų požiūris į vaikų knygų skaitymo skatinimą

Ar kalbatės su savo vaiko mokytoja apie knygų skaitymą su vaikais? Ar gaunate patarimų, rekomendacijų?

  1. Ne
  2. Ne
  3. Ne, nebuvo poreikio
  4. ne
  5. Ne, nesikalbu, patys tuo domimės.
  6. Ne
  7. Nesikalbam, nes niekada nekilo problemų.
  8. Ne
  9. Pati esu mokytoja
  10. Nesikalbame.