Tėvų požiūris į vaikų knygų skaitymo skatinimą

Ar kalbatės su savo vaiko mokytoja apie knygų skaitymą su vaikais? Ar gaunate patarimų, rekomendacijų?

  1. Su 5-6m berniuko auklėtoja - dar ne, su pirmoko (7m) mokytoja - taip. Gaunam daug patarimų ir rekomendacijų.
  2. Nekalbėjom
  3. Taip, gauname.
  4. Nekalbam tokia tema.
  5. Ne, nesikalbu. Stengiuosi pirma knygas perskaityti pati ir tik tuomet skaityti vaikams.
  6. Ne
  7. Ne
  8. Ne.
  9. Nekalbu
  10. Ne. Ne