Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose
Kokios informacijos ir pagalbos dėl informacinių technologijų naudojimo vaikų ugdymui norėtumėte gauti iš pedagogų ir specialistų?
------------
norėtume sužinoti ne tik vaikų pasiekimus bet ir apie vaikų kasdienybę.
Kokiame ugdymo procese naudojama.
kur ir kaip jas planuojama naudoti
Norėčiau gauti specialistų įžvalgas ar tyrimų medžiagą kaip tokios priemonės veikia vaikus šiuo metu, bet kokios įatkos gali turėti tolimesnei vaiko raidai, įpročių formavimui, socialiniam vystymuisi.
Jokios.
nuo kada pradėti, kiek galima vaikui laiko per dieną naudoti ir kokias info technologijas, kur įsigyti geras lavinimosi programėles
-
nezinau
Aš pati domiuosiu informacinėmis technologijomis, todėl nėra didelio poreikio gauti informacijos iš pedagogų.