naudingų nuorodų
jokios
.
Norėčiau sužinoti kaip pedagogai siūlo naudoti informacines technologijas ugdant vaiką.
kokius žaidimus naudojate?
Informacijos apie tam tikroms vaikų grupėms skirtus mokomuosius žaidimus ar programas.
nenorėčiau
tikslaus žinojimo ką jie veikia ir su kuo susipažysta infor.tech.
Rekomendacijų ką galėtumėm naudoti namuose (programas, žaidimus ugdymui).
Kas ir kaip yra pateikiama vaikui. Pavyzdžiui, galėtų būti pateikiami aprašymai, medžiaga internete ar tam tikros santraukos grupese.