Nezinau
jokios
Kad grupės auklėtojai-pedagogai galėtų suteikti informaciją ir mokyti tėvus, turėtų patys labai gerai išmanyti visai tai.
jokios
Jokios.
apie galimą naudą ir žalą vaiko sveikatai. Taip pat būdus, kuriais galima būtų ugdyti vaiko savybes.
Ar nėra kenksmina vaikui, kiek laiko turėtų skirti informacinėms technologijoms, ar vaikui nesukelia neigiamų emocijų.
Apie priklausomybės informacinėms technologijoms grėsmę ir kaip ją suvaldyti.
noriu kad mano vaikus mokyti tradiciniais metdoais, piestu su piestukais dazais, o ne su kompiuteriais
Visos ir naudingos.