Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje
Gerb. respondente,
Esu Kauno kolegijos, Menų ir ugdymo fakulteto, pedagogikos katedros II kurso studentė.
Aš atlieku tyrimą, kurio tikslas – atskleisti tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Prašau nuoširdžiai atsakyti į šiuos anketoje pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė.
Vardo ir pavardės rašyti nereikia, tyrimo rezultatai bus pateikti apibendrinti bei naudojami tik
moksliniais tikslais baigiamajame darbe.
Dėkoju už Jūsų sugaištą laiką! :)
Nuo ko, Jūsų nuomone, priklauso nuoširdus bendradarbiavimas tarp tėvų ir pedagogų?
Pedagogų bendradarbiavimas su šeima duoda teigiamų pokyčių ugdant vaiką
Kuo vaikui gali būti naudingas tėvų ir pedagogų glaudus bendradarbiavimas?
Nurodykite, kokie bendradarbiavimo būdai (formos) su pedagogu, Jums naudingiausi?
Kaip, Jūsų nuomone, šie veiksniai svarbūs šeimos ir darželio bendradarbiavime?
Kaip dažnai iškyla šios bendradarbiavimo problemos tarp tėvų ir pedagogų?
Jūsų pageidavimai, pastebėjimai, kaip užtikrinti sėkmingą tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą.
- Nera
- Regti daugiau asmeninių ir viešų susitikimų
- Bendrauti atvirai, keistis informacija, rodyti pagarbą.
- Nebijoti bendradarbiauti ir priimti tėvų pagalbą.
- Svarbiausia gražiai bendrauti vieniem su kitais
- Viskas priklauso nuo abiejų pusių noro sukurti palankiausias sąlygas vaikui ugdytis kokybiškai, per prievartą bendradarbiavimas nebus toks kokybiškas
- Reikia visada kalbėti, kalbėti ir dar kartą kalbėti.
- Visais įmanomais būdais stengtis komunikuoti su tėvais.
- Tik abipusis noras (kad ir kiek stengtis tėvai ar pedagogai jeigu nebus abipusio noro nieko nepavyks pasiekti)
- Bendros išvykos, tėvų veiklos grupėje