Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Studentų poreikis nuotoliniam mokymuisi
15a. Kodėl norėtumėte studijuoti nuotoliniu būdu?
Manau būtų paprasčiau atsiskaitinėti, nes mokausi neakivaizdžiai.
prieš daugiau nei 12m.
Nes tai patogu.
prieš daugiau nei 12m.
Tai praktiškiau
prieš daugiau nei 12m.
patogu, derinant su darbu
prieš daugiau nei 12m.
Nes patogu, nereikia niekur vykti.
prieš daugiau nei 12m.
«
1
2
3