Studentų poreikis nuotoliniam mokymuisi

15a. Kodėl norėtumėte studijuoti nuotoliniu būdu?

  1. Patogu
  2. Nes nėra man kitokios galybės
  3. Nereikia keliauti
  4. Buhalterinius kursus
  5. nes tai butu zymei paprasciau ir uzimtu maziau laiko
  6. Patiktų.
  7. nes tai butu galimybe studijuoti ir dirbti vienu metu
  8. Taip taupomas mokinių ar studentų laikas, bei galbūt mokytojų ar dėstytojų.
  9. patogiau
  10. tobulejimas