Studentų poreikis nuotoliniam mokymuisi

15a. Kodėl norėtumėte studijuoti nuotoliniu būdu?

  1. Didesnė galimybė studijas suderinti su darbu.
  2. Daugiau įgaunama patirties
  3. nes butu galimybė užsiimti kita veikla
  4. -
  5. Sutaupyciau daugiau laiko
  6. Butu paprasciau.
  7. Jau studijuoju ir man patinka
  8. Galimybė dirbti ir mokytis
  9. tai suteiktu galimybe uziimti kita veikla, kitame mieste
  10. Paprasčiau laiko atžvilgiu suderinti studijas su darbu.