Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija

Kodėl manote, kad kiekis, kurį išgeriate, yra pakankamas?

  1. Nes labai greit netenku skyscio kruvio ir darbo metu.
  2. Nepakankamas
  3. Mes isgeriu apie 3l vandens
  4. Nemanau, kad pakankamas.
  5. Nemanau, kad pakankamas
  6. Nes geriu tiek kiek noriu.
  7. Todel kad aš apskaičiavau pagal formule: svoris(kg) /31
  8. Nėra pakankamas
  9. ~2litrai
  10. 2 l.grino vandens mano or ganizmas jau priprates