Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija

Kodėl manote, kad kiekis, kurį išgeriate, yra pakankamas?

  1. Nes nedžiūna burna, šlapimas nekoncentruotas
  2. nes žinau kiek reikia ir tą kiekį išgeriu.
  3. Pagal kuno poreikius, savijauta ar troskuli
  4. nes turiu formulė pagal kurie man per diena reikia išgerti apie 2l vandens, bet aš išgeriau mažiau nei 1l
  5. .
  6. Nejaučiu troškulio, atkreipiu dėmesį į šlapimo spalvą ir kaip dažnai šlapinuosi. Dažnai vandenį geriu iš plastikinės taros, todėl orientuojuosi kiek vandens išgeriu.
  7. Pagal mano svorį žinau kiek reikia išgerti.
  8. Nes pamirštu ir ne visada išgeriu pakankaimai.
  9. Per dieną išgeriu apie 8 stiklines vandens.
  10. Nesijaučiu silpnai, nėra burnos džiūvimo