Norint patirti tikro studento gyvenimą - bendrabutyje, norint ramybės ir privatumo - nuosavame/nuomojamame bute.
Pradžia geriausia bendrabutyje - kiekvienas turi paragauti tos duonos, po to kiekvienas renkasi pagal save.
Geriausiai gyventi arti mokymosi įstaigos ir kitų grupiokų, jog darant projektus ir kitus darbus netektų keliauti per visą Vilnių bendriems susitikimams. Taip pat vertėtų gyventi ten, kur kaimynų keliamas triukšmas nekeltų problemų mokantis.
Manau, kad priklauso nuo bendrabučio, jei jis ramus, tai puiki vieta gyventi.
kambariuka nuomotis
Bute
bendrabuti
bute
pas giminaičius arba bendrabutyje, jeigu nėra kito pasirinkimo,