Studentų gyvenamoji vieta
Sveiki,
esu Vilniaus Kolegijos studentė ir atlieku sociologinį tyrimą apie studentų gyvenamąją vietą.Būčiau labai dėkinga, jei atsakytumėte į keletą klausimų. Ačiū.
Jūsų amžius
Kuo užsiimate šiuo metu ?
Kurio kurso studentas esate ?
Gyvenu
Į ką atsižvelgiate pirmiausia renkdamiesi gyvenamąją vietą ?
Ar esate patenkinti savo gyvenamąją vieta ?
Kur Jūsų manymu geriausia gyventi studentui ?
- pas tėvus
- Savo namuose
- Bute
- Bendrabutyje
- Barake
- bendrabutyje
- Bute, jeigu geri kaimynai galima ramiai mokytis.
- Gerai įrengtame bendrabutyje
- Manau,kad nuo kiekvieno priklauso individualiai. Vieniems tra labai faina ir gerai gyventi bendrabutyje, kitiems tinka tik privati erdvė. Asmeniškai aš niekada negalėčiau naudotis bendru dušu ar wc.
- Pati gyvenu bendarbutyje, nors iš pradžių buvo labai sunku: ganėtinai mažai vietos, visiškai svetimas žmogus su kuriuo teko dalintis kambarį ir prie jo prisitaikyti, bet dabar tai atrodo visiškai normalu ir nesukelia diskonforto. Manau, kad koekviemas studentas turėtų pabandyti pagyventi studentų bendrabutyje ir pajusti ką iš tikrūjų reiškia būti studentu.