nuomotis geriausia. nes po baraku panos buna ir nescios, ir bernai prasigeria..nes tusai plotai vakareliai ir fiestos o mokslams ner laiko..o tas kas nori mokytis del ramybes trukumo to padaryti negali.
Arti mokymosi įstaigos ir ten kur saugu.
Bent man tai su tėvais geriausiai būtų.
Manau, kad kiekvienas studentas turėtų nors metus pagyventi bendrabutyje, o po to jau rinktis- pasilikti ar kraustytis į butą.
Bute, nes bendrabučiuose degraduojama
bendrabutyje arba nuomotis nebrangiai netoli mokymosi įstaigos.