Streso valdymo tyrimas

Ką patartumėte žmogui, kuris patiria stresą?

  1. Mažiau stresuot.
  2. Pailsėti
  3. bendrauti su artimaisiais
  4. daugiau sypsotis ir ramiai reaguoti :)
  5. Atrasti savo būdų kaip su tuo kovoti. Vienam galbūt padės meditacija ar sportas, kitam raminančių ritualų susikūrimas. Tai labai individualu.
  6. Stengtis iveikti stresa:))
  7. nesinervuoti
  8. apsilankyti pas terapeutą, verbalizuoti savo jausmus
  9. Nezinau
  10. Atsipalaiduoti ir pasakyti sau, kad viskas bus gerai