Mažiau stresuot.
Pailsėti
bendrauti su artimaisiais
daugiau sypsotis ir ramiai reaguoti :)
Atrasti savo būdų kaip su tuo kovoti. Vienam galbūt padės meditacija ar sportas, kitam raminančių ritualų susikūrimas. Tai labai individualu.
Stengtis iveikti stresa:))
nesinervuoti
apsilankyti pas terapeutą, verbalizuoti savo jausmus
Nezinau
Atsipalaiduoti ir pasakyti sau, kad viskas bus gerai