14. Ar norėtumėte išbandyti streso mažinimo terapiją? Kodėl?
Taip, nes gal tai patiktų ir padėtų sumažinti stresą.
ne, susidoroju pati su stresu
Ne prieš. Nes įdomu.
Nelabai
Nenorėčiau, nes vis dar paprastos priemonės padeda sumažinti stresą.
Taip, būtų įdomu sužinoti ar tai padėtų tvarkytis su stresu.
Taip norėčiau. Kodėl? Todėl kad gebėjimas valdyti stresą tiesiogiai koreliuoja su gyvenimo kokybe. Dar, gebėjimas valdyti stresą daro teigiamą įtaką asmens fizinei sveikatai. Streso valdymas visapusiškai naudingas žmogui.
Ne, manau susitvarkau su sia problema ir be sios terapijos