Taip, nes tai leistų labiau mėgautis gyvenimu
ne, stresa zmogus susikuria pats, todel pats ji ir turi iveikti
Ne, nes netikiu visais tais "šurum burum, teisingai pakvėpuokim ir nusiraminsim"
Nenoreciau, nes stresuoju vienas ir nesiviesinu.
Taip, nes tai galėtu pagerinti gyvenimo kokybę
Ne
taip, manau tai vienas iš būdų kaip numalšinti savo stresą
Ne, nes kol kas stresą sugebu suvaldyti pati.
norėčiau
Ne, nes susitvarkau su stresu šiai dienai