Stresas ir jo valdymas
Sveiki! Esu Vilniaus kolegijos, ekonomikos fakulteto pirmo kurso studentė Diana. Atlieku tyrimą apie stresą ir jo valdymą. Taigi labai padėtumėte atsakydamai į žemiau pateiktus klausimus.
Iš anksto ačiū už skirtą laiką! :)
Sveiki! Esu Vilniaus kolegijos, ekonomikos fakulteto pirmo kurso studentė Diana. Atlieku tyrimą apie stresą ir jo valdymą. Taigi labai padėtumėte atsakydamai į žemiau pateiktus klausimus.
Iš anksto ačiū už skirtą laiką! :)