Stresas ir jo valdymas

Sveiki! Esu Vilniaus kolegijos, ekonomikos fakulteto pirmo kurso studentė Diana. Atlieku tyrimą apie stresą ir jo valdymą. Taigi labai padėtumėte atsakydamai į žemiau pateiktus klausimus.

Iš anksto ačiū už skirtą laiką! :)

Rezultatai yra viešai prieinami

Lytis

Ar per paskutinį mėnesį jūs patyrėte stresą?

Kaip dažnai jūs patiriate stresą?

Kur jūs patiriate daugiausiai streso?

Pažymėkite jums tinkamus streso šaltinius.

Pažymėkite kokius jaučiate fizinius streso simptomus. ✪

Pažymėkite kokius jaučiate emocinius streso simptomus.

Pažymėkite kaip jūs susitvarkote su stresu.