Stresas ir jo valdymas
Sveiki! Esu Vilniaus kolegijos, ekonomikos fakulteto pirmo kurso studentė Diana. Atlieku tyrimą apie stresą ir jo valdymą. Taigi labai padėtumėte atsakydamai į žemiau pateiktus klausimus.
Iš anksto ačiū už skirtą laiką! :)
Lytis
Ar per paskutinį mėnesį jūs patyrėte stresą?
Kaip dažnai jūs patiriate stresą?
Kur jūs patiriate daugiausiai streso?
Kitas variantas
- Barake
Pažymėkite jums tinkamus streso šaltinius.
Kitas variantas
- Tarakonai barake
Pažymėkite kokius jaučiate fizinius streso simptomus.
Pažymėkite kokius jaučiate emocinius streso simptomus.
Pažymėkite kaip jūs susitvarkote su stresu.
Kitas variantas
- Guliu vonioje