Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?
- Parašyti scenarijų ar prodiusuoti
- Visų žmonių orientavimas ir rolių atrinkimas imo
- Ruošimasis
- Viską valdyti muzika šviesa
- Suderinti norus su galimybėmis
- Sugalvoti istorija
- Gal pradžia, kol dar nėra aiškaus siužeto, tik atskiros dalys ir teksto mokymasis
- Scenigrafija