Spektakliai

Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?

  1. Pirma
  2. Oi
  3. Režisūra
  4. Sukurti reikiamą emociją
  5. Režisierius
  6. Režisūrinių užmojų ir finansinių galimybių derinimas
  7. Manau atrinkti gerus ir atsidavusius aktorius
  8. Scenografija
  9. režisūrinis sumanymas
  10. Režisieriaus fantazija.