Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?
- Mizanscenavimas
- ateit į repeticiją
- Darbas su aktoriumi ir repertuaras
- Idėjos radimas
- Viskas nelengva
- Priversti laiku vaidintojus išmokti tekstą mintinai
- Režisierius :)
- Žodžių mokymasis. Kai visi aktoriai turi gerai įsiminti savo žodžius.
- Scenografija
- Parinkti į roles artistus