SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ NAKVYNĖS NAMUOSE SU SOCIALINĘ ATSKIRTĮ PATIRIANČIAIS ASMENIMIS, KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS(IS)

Tai yra informuoto sutikimo dalyvauti tyrime forma. Joje pateikta svarbi informacija apie šį tyrimą. Prašome nuodugniai susipažinti su šia informacija, kad galėtumėte išreikšti savo sutikimą arba nesutikimą dalyvauti tyrime.

Tyrėja ir tyrimo tikslas. Tyrimą vykdo Mykolo Riomerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto, Edukologijos ir socialinio darbo instituto magistratūros studijų studentė Ivona Kondratovič. Tyrimu siekiama ištirti socialinių darbuotojų, dirbančių nakvynės namuose su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis kompetencijų tobulinimo(-si) poreikį bei galimybes.

Tyrimo procedūra. Tyrime kviečiami dalyvauti visi dirbantys asmenys. Tyrimas vyksta dalyvavimo internetinėje apklausoje formatu. Jūsų bus prašoma atsakyti į pateiktus klausimus šioje elektroninėje formoje. Dalyvavimas tyrime truks apie 15-20 minučių.

Dalyvavimo ir pasitraukimo sąlygos. Dalyvavimas tyrime yra savanoriškas. Net sutikus dalyvauti, Jūs galėsite pasitraukti iš tyrimo bet kuriuo metu ir Jūsų sprendimas dalyvauti ar nedalyvauti, t. y. bet kada galėsite uždaryti apklausos langą ir iki tol pateikti duomenys nebus išsaugomi.

Dalyvavimo tyrime rizika ir nauda. Tyrėja nenumato, kad dalyvavimas tyrime Jums galėtų sukelti didesnius išgyvenimus nei patiriami kasdieniame gyvenime. Dalyvaudami tyrime Jūs prisidėsite prie mokslo plėtimo. Tikimasi, kad tyrimo metu bus atskleista socialinių darbuotojų, dirbančių nakvynės namuose su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis kompetencijų tobulinimo poreikis, galimybės.

Konfidencialumas. Tyrimas yra anoniminis, bet kokia informacija, kuri bus surinkta tyrimo metu išliks konfidenciali, t.y. slapta, ir bus prieinama tik tyrėjai, recenzentui bei mokslinio darbo vadovui. Siekiant išsaugoti konfidencialumą visi duomenys bus apibendrinami. Nebus atskleidžiami dalyvių vardai ir pavardės, o su amžiumi ir lytimi, išsilavinimu, užimamomis pareigomis susiję aspektai bus apibendrinami ir neišskiriami individualiai. Tyrimo duomenys bus saugomi tyrėjos kompiuteryje, kuris apsaugotas slaptažodžiu.

Tyrimo duomenų panaudojimo tikslai ir sunaikinimas. Tyrimo metu visi internetinės apklausos metu surinkti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais ir viešinami tik apibendrinti. Pasibaigus tyrimui ir apgynus mokslinį darbą, visi surinkti duomenys bus pilnai sunaikinti.

Kontaktai: Jei turite klausimų ar pageidaujate detalesnės informacijos apie tyrimą tiek tyrimo eigoje, tiek po jo galite kreiptis į tyrimo vykdytoją: Ivona Kondratovič, el. paštu.: [email protected]       

SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ NAKVYNĖS NAMUOSE SU SOCIALINĘ ATSKIRTĮ PATIRIANČIAIS ASMENIMIS, KOMPETENCIJŲ TOBULINIMAS(IS)

Sutikimas dalyvauti tyrime:

1. Jūsų lytis:

2. Jūsų amžius:

3. Jūsų išsilavinimas:

4. Jūsų, kaip socialinio darbuotojo, darbo stažas:

5. Jūsų darbo patirtis dirbant socialinį darbą su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis:

6. Jūsų darbo vieta:

7. Jūsų pareigybė:

8. Kas, Jūsų manymu, yra kompetencijų tobulinimas?

9. Kokią svarbą turi profesinių kompetencijų tobulinimas ir įgyjimas socialinio darbuotojo profesinėje veikloje? (žymėti 1 Jums labiausiai tinkantį atsakymą).

10. Jūsų nuomone, ar turite pakankamai žinių ir įgūdžių dirbant su socialine atskirtimi patiriančiais asmenimis nakvynės namuose?

11. Kokios konkrečios srities kompetencijos manote esančios Jūsų stipriausios? (Galite pasirinkti kelias galimybes).

12. Kokios konkrečios srities kompetencijos manote esančios Jūsų silpniausios? (Galite pasirinkti kelias galimybes).

13. Paminėtas kompetencijas, reikalingas atlikti socialinio darbuotojo funkcijas, dirbant nakvynės namuose, su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis įgyjote studijų metu, praktikos metu ar jau dirbdamas (-a) nakvynės namuose?

14. Su kokiais iššūkiais tenka susidurti teikiant socialines paslaugas, dirbant su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis? (pažymėkite Jums visus tinkančius atsakymus):

Kita (įrašykite).................................................................

  1. Orįumas
  2. Bendradarbiavimas su kitom įstaigom

15. Ar Jūsų įstaiga socialiniams darbuotojams suteikia galimybę tobulinti savo kompetencijas?

16. Kokiu būdu Jums yra sudaromos sąlygos tobulinti savo profesines kompetencijas?

17. Kokias kompetencijų tobulinimo ir įgyjimo formas Jūs privalote taikyti savo kompetencijų tobulinime? (žymėti visus tinkamus)

18. Prašome pažymėti, kurių iš žemiau išvardintų kompetencijų Jums trūksta ir norėtumėte tobulinti savo profesinėje veikloje santykyje su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis:

19. Prašome pažymėti, kurias iš žemiau išvardintų kompetencijų Jūs norėtumėte tobulinti savo profesinėje veikloje su kitomis organizacijomis:

20. Kokias bendrąsias kompetencijas, svarbias Jūsų darbe, t. y. su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis, norėtumėte tobulinti?

21. Kokių socialinių problemų srityje Jūs norėtumėte papildomai tobulinti savo kompetenciją?

22. Kokios Jūsų manymu dar svarbios kompetencijos socialiniams darbuotojams, dirbant su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis?

  1. Manau, pridėti neturiu ką.
  2. Gebėjimas vadovauti ir administruoti.
  3. Gebėjimas organizuotai ir tiksliai veikti.
  4. Visas lyg išvardinote.
  5. Atsparumas stresui ir veikimaskritinėse situacijose.
  6. Gebėjimas greitai perprasti paslaugų gavėjų problemas.
  7. Derybininko įgūdžiai.
  8. Sugebįjimas rengti įvairaus lygmens socialinio darbo ir socialinių paslaugų plėtros projektus.
  9. Tobulina savo bendravimo įgūdžius.
  10. Sugebėjimas vertinti socialinio darbo procesą.
…Daugiau…
Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą