Ką manote apie neįgaliuosius?
- Nemoku pasakyt, bet liūdnai, kad tokių žmonių yra, o galėtų nebūt.
- Žinoma jog jie žmonės kaip ir visi kiti tačiau reikia ir atsižvelgti ir į jų poreikius.
- Kad jiem labai yra sunku
- Kai pažįsti žmogų labai artimai nebematai jo negalios.
- Jie yra žmonės kaip ir visi kiti, todėl reikia gerbti ir juos
- Jie žmonės kaip ir mes
- tai žmones kurie nori taip pat buti bendruomenės dalimi