Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Ką manote apie neįgaliuosius?

  1. Am beveik nieko
  2. Nieko blogo
  3. Tiesiog gaila žmonių bet ką jau padarysi toks jau likimas.
  4. Nk blogo zmones kaip ir visi jie
  5. Manau jie yra vieni stipriausių žmonių šiam pasauly, mes turėtumėme mokytis iš jų -būti gyvenime stipriems ir džiaugtis kiekviena minute.
  6. Nežinau jie tiesiog žmonės ir man jie niekada netrugdo.
  7. Manų kad jie yra paprasti žmonės
  8. Man jie eiliniai žmonės, kaip ir visi kiti.
  9. Jie istiesu yra labai geri ir nuosirdus zmones
  10. Manau, jie labai stiprūs.