Šiuo metu ne, nes tiek darbo reikalais reikalingas telefonas, tiek bendrauju su draugu kuris yra išvykęs
Ne. Nes esu prikausoma
Taip ,yra buvę
Ne, nes jis visada mano rankose
Pavyktų, nes jau esu išbuvusi
Be tilifono nieko
Pavyktų, bet sukeltų didelius nepatogumus
Pavyktu
Žinoma, daugybe kartu esu tai daręs ir labai rekomenduoju.
Nepavyktų nei 5 minučių apie kokias 24 valandas galime kalbėti.