Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

11. Kaip manote, ar pavyktų Jums išbūti be mobiliojo telefono ar kompiuterio bent 24val.? Kodėl?

  1. Šiuo metu ne, nes tiek darbo reikalais reikalingas telefonas, tiek bendrauju su draugu kuris yra išvykęs
  2. Ne. Nes esu prikausoma
  3. Taip ,yra buvę
  4. Ne, nes jis visada mano rankose
  5. Pavyktų, nes jau esu išbuvusi
  6. Be tilifono nieko
  7. Pavyktų, bet sukeltų didelius nepatogumus
  8. Pavyktu
  9. Žinoma, daugybe kartu esu tai daręs ir labai rekomenduoju.
  10. Nepavyktų nei 5 minučių apie kokias 24 valandas galime kalbėti.