Ne, kiekviena diena bendrauju su žmonėm, butų labai sunku ne pakalbet ta viena diena
Taip, esu gan užsispyrusi
Taip
Taip, nes telefona naudoju tik soc. Medijai
Taip rasčiau naja pomėgiu
Manau, kad galėčiau. Aš galėčiau pasivaikščioti, aplankyti tam tikras vietas ir žiūrėti Netflix per TV.
Taip jaigu bus kas gali nuimti dėmesį
Taip, nesu tiek priklausoma, kad neišbučiau be jo, bet jausčiausi nesaugiai nes mobiliaisiais telefonais lengvai galima prisikviesti pagalbos
Be kompiuterio taip, be telefono irgi taip, bet būtų sunkiau, nes esu įpratusi jį kasdien naudoti.
Taip, nes naudoju tik man svarbiems dalykams, kuriuos galiu pasitikrinti ir veliau