Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

11. Kaip manote, ar pavyktų Jums išbūti be mobiliojo telefono ar kompiuterio bent 24val.? Kodėl?

  1. Pavyktu ir daugiau isbut be tel., pvz atostogu metu tel labai retai naudoju
  2. Taip
  3. Taip
  4. Pavyktų , per kančias
  5. Ne.Darbas ir taip jau esu pripratusi,keista butu ir sunku
  6. Ne
  7. Taip. gerčiau alų
  8. Taip, nes jis nėra svarbus daigtas mano gyvenime
  9. 24 Val. be mobiliųjų įrenginių man išbūti nepavyktų.
  10. Nemanau, jog pavyktų, jei ir pavyktų, tai būtų nežmoniškai sunku