Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?

  1. taip
  2. nemanau, čia tiesiog žmonės neturi gyvenimo
  3. Taip, dėl to, kad be telefono kiti net išbūti negali
  4. Manau jo nes tai pavirsta į priklausomybe
  5. Priklausomybe