Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?

  1. Taip, nes tiesiog žmogus nebegali būt be telefono, panašiai kaip paranoja, kai nėra telefono šalia žmogaus
  2. Taip, žinoma. Nes tampame priklausomi išmaniesiams įrenginiams, ne kiekvienas sugebėtu šiai dienai, visa diena išbūti be išmaniųjų irenginių ir pabūti su savim ir savo mintimis
  3. Ne , nebūtų nereikėtų
  4. Manau taip, jeigu žmogus negali iš rankų paleisti savo telefono
  5. Nirmalu
  6. Taip. Priklausomybė
  7. Nes visada norisi sekti naujienas, pažiūreti kas ka ikele ir pan
  8. Taip, tai labai įtraukia ir labai priprantama, su laiku vis daugiau ir daugiau praleisite laiko prie to
  9. Nemanau. Dažnas naudojimasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti naudingas dalykas.
  10. Nemanau