Šiuolaikinių technologijų įtaka šiuolaikiniam žmogui

8. Ar manote, kad per dažnas naudojamasis išmaniaisiais įrenginiais gali būti liga? Kodėl taip manote?

  1. Nemanau
  2. Manau, kad taip
  3. Kad liga nemanaj bet kad priklsusomybė tam yra tai sutinku. Bet dabar yra toks laikmetis . Jai neseksi visko nespeai gyventi :)
  4. Taip , tai yra priklausomybė
  5. Taip .priklausomybe
  6. Taip,priklausomybe
  7. Priklausomybė
  8. Taip, nes tampi priklausomas nuo jo
  9. Ne, taip nemanau, per dažnas naudojimasis tai nėra liga.
  10. Taip, tai išsivysto į priklausomybę, kuri yra labai žalinga