Sausa veido oda ir jos priežiūra

Ar esate patenkintas/a savo veido odos būkle, jei ne trumpai parašyti kodėl?

  1. Nelabai nes ryte būna sausa o vakare riebi.
  2. Esu patenkinta, nes esu atsirinkusi tinkamus produktus,tačiau žiemos metu (iki dabar) dėl šalto, žvarbaus oro arba sauso klimato ir itin šiltos kambario temperatūros oda suprastėja, atsiranda išsausėjusių raudonų dėmelių, kurias sunku išgydyti.
  3. Esu labai patenkinta ! Tik poros nosies srityje gan dažnai kemšasi
  4. Taip
  5. nevisai, nes ji siek tiek isberta :)
  6. Taip
  7. T zonoje dažnai atsiranda pavienių spuogelių, išsausėjusių dėmelių, išsiplėtusios poros, ant nosies yra uždarų komedonų.
  8. Pakankamai esu patenkinta, bet visada galima kad būtų geriau
  9. Ne, dėl riebios T zonos, išsiplėtusių komedonų
  10. Nesu, oda nešvyti, matosi poros, neretai šiek tiek paberia, tad jaučiasi, jog reikalauja valymo ir daugiau dėmesingumo.