Patenkinta
Nesu. Veido oda atrodo nešvari, raudonuoja, beria smulkiais spuogeliais.
Esu patenkinta,nes reguliariai prisižiūriu pati ir kartą per mėnesį procedūras atlieka specialistė.
Taip
Ne, daug inkštiru, kurie sukuria “nešvaraus veido” ivaizdi.
Ne, nes atsirado veido rožinė
Esu patenkinta, nes oda nesukelia jokių bėdų
Kartais odos sausumas vargina.
Nelabai.. Riebaluojasi, ne stipriai, bet būna taip
Patenkinta