Sausa veido oda ir jos priežiūra

Ar esate patenkintas/a savo veido odos būkle, jei ne trumpai parašyti kodėl?

  1. Ne
  2. Nesu. Atsiranda pirmosios rauksles, daugeja berimu, po kuriu lieka randeliai
  3. Ne.Tai ji riebi,tai sausa,visada paraudusi...
  4. Ne,nes jauciu tempimo jausma
  5. Ne. Turiu rožinę.
  6. Is dalies esu patenkinta. Nepatenkinta tik retkarciais "islendanciais" spuogais - dazniausiai smakro srityje. Arba kazkokie riebaliniai gal del moterisku hormonu ciklo ar kitu dakyku.
  7. Pakankamai patenkinta
  8. Taip esu pakankamai patenkinta, nes oda turi tik kele inkštiru.
  9. Odos būklė patenkinama
  10. Ne. Oda dažnai sausa, T zonoje labai riebi, dažni spuogai ir pabėrimai