Ką Jūs manote apie rūšiavimą?
- būtinas dalykas!
- Padeda apsaugoti gamtą, sutaupyti pinigų, bet sistema neišvystyta.
- Rūšiuoti yra gyvybiškai svarbu.
- Visi žmonės turėtų rūšiuoti, kad liktų kuo mažiau neišrūšiuotų atliekų.
- Tai labai naudingas bei reikalingas dalykas :)